Kőműves állás ipari kemencéket építő cégnél Miskolcon

GLOBAU Kft.
Miskolc
Bruttó 400 000 Ft - 480 000 Ft / Hónap
2022. 12. 08.

A GLOBAU KFt. 27 éve működik az ipari kemencék építése területén. Kőműves szakmunkás nálunk rövid időn belül elsájátíthatja a kemence kőműves ismereteket.

Magyarországon több gyárban és üzemben végzünk kemence építést, karbantartást.

Feladatok

  • Cementgyárak, Mészüzemek, Vasművek ipari kemencéinek tűzálló és szigetelő falazata karbantartása, bontása és újrafalazása.

Elvárások

  • Kőműves szakmunkás végzettség.
  • 2-3 éves gyakorlat.

Előnyök

  • Jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel.
  • Esetleg kemence kőműves gyakorlat is előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Tisztességes bérek.
  • Munkaruha, védőeszközök, szállás, utaztatás, étkeztetés.
  • 13. havi bér, 100 % túlórapótlék hétvégén, EUROS napidíj (szlovákiai munkánál)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott